Fuar Hakkında l Boat Antalya Fuarı

Türk denizcilik sektörü dünya üzerinde kendini ispatlamış ve her geçen sene bir değer olarak kendini geliştirmiş, bugün ise artık dünya üzerinde marka olmuş bir sektördür.

Özellikle tekne alım satım pazarında sirkülasyonun en yüksek olduğu grup olan küçük ve orta boy tekne pazarının hareketlendiği dönemde yapılacak olan "Tüyap Boat Antalya Motorlu, Motorsuz ve Yelkenli Tekneler ve Su Sporları Fuarı" , sektöre hareket katmak, hobi ve spor Tekneciliğini geliştirmek amacı ile sektörün hareketlenmeye başladığı dönemde Antalya'da gerçekleştirilecektir. Ağırlıklı olarak 10 metre altında ki teknelerin satışının yapılacağı Boat Antalya fuarında tekne alım amacıyla gelen ziyaretçilerin ihtiyaçları olan tekneleri bu fuarda görmeleri sağlanacaktır. Boat Antalya fuarını ziyaret ederek en yeni ürünler ile herkesten daha önce buluşma fırsatı yakalayacaksınız. 

Denizcilik sektörü profesyonellerini bir araya getirecek olan Boat Antalya Fuarı tüketicilerin tekne alım kararlarını etkileyecek, son model tekneler ile tanışmanıza ve çeşitli boy ve markada tekne, motor, malzeme ve ekipmana aynı çatı altında ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.​